zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie: Silny wiatr

  dodano: 24 stycznia 2024

  Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 85 km/h, z południowego zachodu i zachodu. Lokalnie możliwe burze.

 • KomunikatyLogo ZUS

  Uwaga na oszustów internetowych. Podszywają się pod ZUS i wnioski 800 plus

  dodano: 23 stycznia 2024
  Do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zgłaszają się klienci, którzy otrzymali na swój adres email link do wniosku, który pozwoli podwyższyć świadczenie wychowawcze z 500 zł do 800 zł. To oszustwo. ZUS nie wysyła takich wiadomości z linkiem. Przypomina, że świadczenie w wyższej wysokości od 2024 r. jest podnoszone automatycznie, bez udziału klienta.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: wyłączenia prądu

  Wyłączenia prądu: 31.01.2024 r.

  dodano: 23 stycznia 2024

  PGE Dystrybucja S.A. informuje o wyłączeniach prądu w Legionowie w następujących terminach:

 • Komunikatynapis: komunikat

  Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Legionowo

  dodano: 23 stycznia 2024
  Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Legionowo przypomina wszystkim przedsiębiorcom korzystającym z zezwoleń na sprzedaż / na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych, że 31 stycznia 2024 roku mija termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych za rok 2023 oraz termin opłaty I raty.
 • EdukacjaKilka osób jeżdżących na łyżwach na sztucznym lodowisku

  Nie ryzykuj i korzystaj tylko ze sztucznych lodowisk!

  dodano: 22 stycznia 2024

  Ferie trwają, a wraz z nimi ochota na zabawę na śniegu i lodzie. Policjanci zwracają się z apelem o rozwagę i ostrożność. Chrońmy się przed niskimi temperaturami w postaci odpowiedniej odzieży i wybierajmy tylko strzeżone lodowiska. Bezpieczeństwo to priorytet podczas zimowego wypoczynku.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie: Roztopy

  dodano: 22 stycznia 2024

  Prognozuje się wzrost temperatury powietrza oraz opady deszczu powodujące odwilż i topnienie pokrywy śnieżnej. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Temperatura maksymalna od 2°C do 5°C. Suma opadów deszczu od 5 mm do 10 mm. Wiatr o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 65 km/h, z południowego zachodu. W nocy z poniedziałku na wtorek wiatr stopniowo słabnący.

 • KomunikatyGrafika z napisem: Uchwała antysmogowa dla Mazowsza - Najczęściej zadawane pytania

  Uchwała antysmogowa dla Mazowsza – poradnik dla mieszkańców

  dodano: 22 stycznia 2024
  Poradnik dla mieszkańców zawierający najczęściej zadawane pytania o uchwałę antysmogową dla Mazowsza przygotowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie we współpracy ze Stowarzyszeniem „Krakowski Alarm Smogowy”.
 • ZdrowieZabandażowana ludzka stopa

  Pierwsza pomoc przy odmrożeniach

  dodano: 19 stycznia 2024
  Mamy obecnie ferie zimowe na Mazowszu, to z kolei zachęca nie tylko najmłodszych do aktywności ruchowej. Narciarstwo, snowboard, łyżwiarstwo, sanki, czy spacery. Wybór jest spory. Warto jednak wiedzieć o zagrożeniach związanych z zimową aurą i podejmować odpowiednie środki ostrożności, aby chronić siebie i innych przed skutkami niskich temperatur.
 • KulturaBaner promocyjny XIII Dni Osób z Niepełnosprawnościami

  Dni Osób z Niepełnosprawnościami 2024 - konkursy

  dodano: 19 stycznia 2024

  Legionowo we współpracy z wieloma instytucjami i organizacjami, również w tym roku zaprasza do udziału w Dniach Osób z Niepełnosprawnościami (DON).

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie: Opady marznące

  dodano: 18 stycznia 2024

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu, powodujące ich oblodzenie. Temperatura powietrza obniży się do około -7°C, przy gruncie do około -9°C. Ujemna temperatura powietrza utrzyma się do soboty.