zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • EKO LegionowoW tle rysunkowe dziki na ulicy; Napis: Nie dokarmiaj dzików w mieście

  Kolorowanka - Nie dokarmiaj dzików w mieście

  dodano: 1 lutego 2024
  Z uwagi na częste pojawianie się dzików w naszym mieście, bardzo ważne jest, żeby już od najmłodszych lat nabywać odpowiednią wiedzę.
 • KomunikatyLogo 25 lat Mazowsza

  BDO – zapłać opłatę roczną!

  dodano: 1 lutego 2024

  Zbliża się termin wniesienia opłaty rocznej za utrzymanie wpisu w rejestrze BDO dla przedsiębiorców wprowadzających do obrotu pojazdy, produkty, sprzęt, baterie/akumulatory i opakowania.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie: oblodzenie

  dodano: 1 lutego 2024

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna od -3°C do 0°C, temperatura minimalna przy gruncie około -3°C.

 • KomunikatyNa zdjęciu osoba w masce korzystająća z telefonu

  Nie daj się oszukać „na policjanta!”

  dodano: 1 lutego 2024

  Policjanci codziennie przyjmują zgłoszenia od osób, które zostały oszukane przez fałszywych policjantów, fałszywych bankowców lub fałszywych wnuczków. Przestępcy wykorzystują każdą sposobność, by się wzbogacić. Często żerują na zaufaniu do instytucji publicznych i strachu potencjalnych ofiar przed utratą oszczędności życia. Kolejny raz apelujemy o nieprzekazywanie pieniędzy dzwoniącym do nas obcym osobom! Pamiętajmy, że policjanci nigdy nie proszą o udział we wspólnej akcji i przekazanie pieniędzy! Jeśli podejrzewasz, że telefonował do Ciebie oszust, powiadom legionowskich policjantów, dzwoniąc pod nr 47 72 48 213.

 • EdukacjaNa grafice napis komunikat

  Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

  dodano: 1 lutego 2024

  Ogłoszono terminy rekrutacji do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2024/25. Szczegółowe terminy postępowania rekrutacyjnego można znaleźć w Zarządzeniu nr 6 Mazowieckiego Kuratora Oświaty z 29 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia terminów rekrutacji do klas pierwszych publicznych szkół ponadpodstawowych, branżowych szkół II stopnia, szkół policealnych i szkół dla dorosłych na rok szkolny 2024/2025 zamieszczonym na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

 • Straż MiejskaDrzwi samochodowe z napisem straż miejska

  Strażnicy miejscy w akcji

  dodano: 1 lutego 2024

  Na przestrzeni ostatnich dni Straż Miejska w Legionowie podjęła kilka interwencji, które odbiły się echem w lokalnych mediach. W przypadku pierwszej z nich chodziło o udaremnienie kradzieży oraz powstrzymanie bójki. W drugim przypadku działania monitoringu miejskiego skoordynowane z patrolem straży umożliwiły pomoc półprzytomnej nastolatce.

 • EdukacjaGrafika promująca konferencję: Ostrożnie, rozsądnie – dziecko

  Konferencja: Ostrożnie, rozsądnie – dziecko

  dodano: 1 lutego 2024
  „Ostrożnie, rozsądnie – dziecko” to tytuł konferencji poświęconej standardom ochrony dzieci przed przemocą. Konferencja zaplanowana została na 7 lutego w legionowskim ratuszu, a swój udział w niej potwierdziła Rzeczniczka Praw Dziecka, Monika Horna-Cieślak. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń oraz wielopłaszczyznowa analiza tematu jakim jest ochrona najmłodszych przed przemocą.
 • ZdrowieBudynek

  Centrum opiekuńczo-mieszkalne dla osób z niepełnosprawnościami wchodzi w ostatni etap realizacji

  dodano: 30 stycznia 2024

  W legionowskim centrum opiekuńczo-mieszkalnym przy ulicy Jasnej schronienie ma znaleźć 20 osób niepełnosprawnych, w tym 4 z nich będzie mogło tam przebywać przez całą dobę. Ta niezwykle ważna społecznie inwestycja przechodzi już do ostatniej fazy realizacji. Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych to koniec lutego br.

 • Dwie osoby z mikrofonami na tle banneru 32 finału WOŚP

  Zagraliśmy z WOŚP

  dodano: 29 stycznia 2024

  Legionowo gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od samego jej początku. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i hojności mieszkańców, w tym roku znowu udało się pobić legionowski rekord. Uzbierano imponującą kwotę niemal 430 000 zł.