zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • NGONa zdjęciu posiedzenie MRDPP

  Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego

  dodano: 20 listopada 2020

  Wczoraj (19.11) odbyło się pierwsze posiedzenie V kadencji Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego (poprzednio Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego). Było ono zorganizowane w reżimie sanitarnym w sali widowiskowej Ratusza. Spotkanie miało charakter organizacyjny i pozwoliło na wyłonienie przewodniczącego, jego zastępcy oraz sekretarza.

 • KomunikatyGrafika promująca możliwość złożenia i starania się o dotację od Marszałka

  Mazowsze wspiera organizacje pozarządowe w walce z COVID-19

  dodano: 10 listopada 2020
  Ozonowanie szkół, porady psychologiczne, dezynfekcja placów zabaw, budowanie sieci pomocy sąsiedzkiej czy zakup maseczek dla mieszkańców – to tylko kilka propozycji działań, na które organizacje pozarządowe Mazowsza mogą pozyskać wsparcie finansowe Samorządu Województwa Mazowieckiego. Na ten cel w budżecie województwa zarezerwowano w sumie 775 tys. zł.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Komunikat

  [Aktualizacja] Zmiany w obsłudze klienta w urzędzie

  dodano: 05 listopada 2020

  Zachęcamy do skorzystania z obsługi telefonicznej, e-mailowej lub za pośrednictwem systemu e-PUAP. Jeśli sprawa wymaga bezpośredniej rozmowy, możliwa jest wizyta w urzędzie – wówczas prosimy o wcześniejsze umówienie się i zachowanie wszelkich środków ostrożności. Od 2.11 br. Urząd Miasta Legionowo jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

 • NGOGrafika promująca projekt - zaprojektuj działanie programu Europa dla obywateli.

  Webinarium „Animacja społeczności lokalnych”

  dodano: 22 października 2020

  Punkt kontaktowy programu "Europa dla obywateli" zaprasza do udziału w kolejnych wykładach eksperckich z cyklu "Zaprojektuj działanie!". Cykl ma na celu wzmocnienie kompetencji i wzbogacenie wiedzy w zakresie realizacji projektów. Spotkania odbywają się w formie webinariów. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz rejestracyjny.

 • NGOOsoby siedzące przy stole podczas wspólnej pracy zespołowej.

  Spotkanie informacyjne dot. możliwości sfinansowania usług, mających na celu rozwój podmiotów ekonomii społecznej

  dodano: 22 października 2020

  Spotkanie organizowane jest przez Lokalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej LOWES. Wsparcie jest dedykowane na rozwój niezależności finansowej, zapraszamy w związku z tym podmioty ekonomii społecznej (tj. fundacje, stowarzyszenia etc.), które prowadzą albo zamierzają prowadzić odpłatną działalność statutową.