zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Grafika wyróżniająca: Komunikat

  Tarcza antykryzysowa -NGO

  dodano: 08 kwietnia 2020
  Jesteś organizacją pozarządową i potrzebujesz wsparcia w realizacji celów statutowych? Te rozwiązania są dla Ciebie!
 • NGOGrafika wyróżniająca: Mazowsze Lokalnie – mikrodotacje do wzięcia!

  Mazowsze Lokalnie – mikrodotacje do wzięcia!

  dodano: 02 kwietnia 2020

  Operatorzy programu „Mazowsze Lokalnie” zapraszają mieszkańców województwa oraz młode organizacje pozarządowe do udziału w konkursie na mikrodotacje. Dofinansowanie od 1500 do 5000 zł może uzyskać ponad 80 projektów. Termin składania wniosków upływa 7 kwietnia 2020 r.

 • NGOGrafika wyróżniająca: Rozlicz PIT

  Rozlicz PIT - wspieraj Miasto Legionowo

  dodano: 14 lutego 2020

  Miasto Legionowo uczestniczy w projekcie "Wspieraj lokalnie" realizowanym przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych. Mieszkańcy naszej gminy mają teraz możliwość rozliczenia deklaracji PIT za 2019 rok za pomocą specjalnie utworzonego, bezpłatnego programu. Jednocześnie można przekazać 1% swojego podatku dla organizacji, które posiadają status Organizacji Pożytku Publicznego na terenie Miasta Legionowo.

 • NGOGrafika wyróżniająca: Na zdjęciu spotkanie organizacji pozarządowych i GRDPP

  Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych w 2020 roku

  dodano: 03 lutego 2020

  W sali konferencyjnej (30.01) odbyło się spotkanie z Panią Magdaleną Okulską – konsultantką z Centralnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Warszawie – dot. możliwości dofinansowania oraz pozyskania funduszy europejskich.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Czas współpracy, czas działania. Plakat promujący konkurs.

  Konkurs "Dobroczyńca Roku"

  dodano: 28 stycznia 2020

  Od 9 stycznia można zgłaszać firmy i fundacje korporacyjne do Konkursu o tytuł „Dobroczyńcy Roku”. Konkurs nagradza i promuje najbardziej odpowiedzialne duże i małe firmy, które angażują się w działania na rzecz zmiany świata - zarówno na szczeblu lokalnym, jak i globalnym. Tegoroczna, dwudziesta trzecia edycja w centrum stawia działania na rzecz współpracy, budowania partnerstw wprowadzających w życie Cele Zrównoważonego Rozwoju. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce zaprasza do składania wniosków do 12 lutego 2020 r. Laureatów poznamy w czerwcu podczas uroczystej Gali Finałowej.