zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyWspólnota

  Oferta na wsparcie realizacji zadania publicznego

  Data dodania: 21 sierpnia 2017

  Oferta na wsparcie realizacji zadania publicznego "Edukacja w sferze przedsiębiorczości w Gminie Legionowo"

  Pełna wersja oferty w formacie .doc
   

  więcej
 • KomunikatyWspólnota

  Oferta na wsparcie realizacji zadania publicznego

  Data dodania: 21 sierpnia 2017

  Oferta na wsparcie realizacji zadania publicznego  "Legionowskie Dni Przedsiębiorczości 2017".

  Pełna wersja oferty w formacie .doc

  więcej
 • NGOOsoby trzymające się za ręce

  Mazowieckie Barwy Wolontariatu

  Data dodania: 21 sierpnia 2017

  Marszałek Województwa Mazowieckiego już po raz siódmy zaprasza do udziału w konkursie Mazowieckie Barwy Wolontariatu. Jego celami są przede wszystkim: popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu, propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienia jego prestiżu, poszerzenie wśród mieszkańców Mazowsza wiedzy o rodzajach i zakresu pracy wolontariuszy.

  więcej
 • KomunikatyLogo: ngo.pl

  Portal ngo.pl - jak możemy pomóc w prowadzeniu organizacji?

  Data dodania: 31 lipca 2017
  Portal ngo.pl od 17 lat wspiera organizacje pozarządowe w ich codziennych działaniach. Podczas godzinnego spotkania Dorota Setniewska z zespołu redakcji portalu przedstawi wybrane funkcjonalności i narzędzia, które mogą być pomocne w prowadzeniu fundacji czy stowarzyszenia.
  więcej
 • KomunikatyPiktogram Wspólnota

  Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

  Data dodania: 27 lipca 2017
  Ogłasza się otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na wsparcie realizacji w 2017 roku zadania publicznego Gminy Miejskiej Legionowo w zakresie: Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym będących mieszkańcami Gminy Miejskiej Legionowo: Integracja środowiska seniorów poprzez zorganizowanie Legionowskich Senioraliów.
  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie